VAHİT DABAK

TÜRKLÜK ÖZÜMÜZ

Bu ülke ve onun o güzel insanlarına ne oldu bilmiyorum, ya gerçekten genetiğimizle oynandı yada bu ülke fark edemediğimiz bir sessizlikle istila edildi yıllarca ilme ilme işlenen Türk milleti ve Türk devleti düşmanlığı biz anlamaya başladığımızda çoktan atı alan üsküdarı geçti misali onarılmaz bir duruma geldi.

O kadar geciktiki bu andan sonra değil anlatmak çığlık atsanız dahi burnunuzun dibindekiler tarafından bile duyulmaz hale geldi.

Dünya bizi duymuyor, duymakta istemiyor bırakın dünyayı biz bile birbirimizi duymuyoruz peşine düştüğümüz akımlar sayesinde gerçeklerden öylesine koptukki çevremizde gelişen Türklük ve Türkün mukaddes dini İslam düşmanlığı ayyuka çıkmış maalesef Türk ve islam olduğunu zannettiğimiz kesimler bile ihaneti bilerek veya bilmeyerek savunur olmuştur.

Avrupada Bir Türk protesto olarak doğal bir hakkını kullandığı zaman ırkçılıkla suçlanırken, Türk ve onun mukaddes dini için yapılan saldırılar bireyin fikir özgürlüğü maskesi altına rahatça girebiliyorlar.

Son zamanlarda Avrupada Kuranı kerim yakma ve Türklüğe hakaret tiyatroları sıklaşırken bu ülkeler olayları önleme yerine bir taraftan sırtlarını okşuyor diğer taraftan müdahale edemiyoruz diyebiliyorlar.

Oysa biz öylemiyiz yok değiliz, onlardan daha kötü durumdayız.

Bunu niyemi söyledim Gerek Türklüğe Gerek İslama hakaret boyutunda söylemlerde bulunanlara bırakın tepki koymayı alkışlayarak oluşturduğumuz yürüyüşlerde Hepimiz sendeniz dedik. Demedikmi?

“Türkten Boşalacak zehirli kanın yerini dolduracak temiz kan, Ermeninin asil kanında mevcuttur” diye ‘Ermeni kimliği’ adlı yazı dizisinde Agos gazetesi G.Y.Yönetmeni tarafından yazıya dökülmüştü.

Yine Avrupanın ödüllerle mükafatlandırdığı bir yazar ‘Türkiye otuz bin Kürt, Bir milyon Ermeniyi öldürmüştür’’ demedimi biz ne yaptık hiç.

El insaf diyorum birini alkışlayacaksanız sadece ellerinizi kullanmayın önce beyninizi kullanıp düşünün sonra illede alkışlayacaksanız o zaman ne yapıyorsanız yapın. Ama düşünün. Biz siz değiliz biz biziz diye slogan atın.

Türkiye devleti bu jeopolitik ve jeostratejik konumu nedeni ile her türlü entrika ve senaryonun merkezi halindedir bu oyunların ana teması bizi bu coğrafyadan silmek ve atmaktır Ermeniler ise yüz yıldır bu oyunun en büyük figüranı olmuştur.

Sömürgeciler tarafından bize karşı tetikçi olarak kullanılan bu milletin Türk milleti ile içli dışlı yaşam öncesine bakarsak Türk milletinin bu süreçte ne kadar demokratik davrandığını göre bilirsiniz.

Tarih içerisinde Persler, Romalılar ve Bizanslılar ın baskıları ile Anadolunun bir yerinden diğer bir yerine sürülen, savaşlarda kullanılan ve genelde üçüncü sınıf vatandaş muamelesi gören Ermeniler Türklerin Anadoluya ayak basmaları ile Altın çağını yaşamaya başlamış Hoşgörü, Adalet ve insani muamele görmüşlerdir bu bin yıla yakın sürecin 19. Yüzyılın sonlarına kadar bu devletin, şanlı ordusunun başına getirilen Rus, Alman, Yugoslav komutanlar gibi yürütmenin başınada iki yüz yıl boyunca yabancılar getirilmiş Ermeniler Maliye, Hazine, Bayındırlık Darphane bakanlıkları yapmış Hariciyede, Posta- Telgraf birimlerinde müsteşarlıklar yapan Ermeniler  İmparatorluktan milleti sadıkan, Araplar necip millet ünvanı alırken, Maalesef Asil Türk milleti kendi devletinin yöneticisi, sözde din adamları tarafından, her kademesinde insanından düşmana söylenmeyecek hakaretlerle ödüllendirilmiştir.

Birinci Dünya savaşı sırasında elbette cephede ve geri hizmetlerde bulunan Ermeni vatandaşlarımız vardı, ama maalesef bu tebanın çoğunluğu oyuna alet oluştur

Dört bir yanı kuşatılan Ülkemin bu vahim durumundan faydalanılarak Ortaya çıkan Hınçak, Taşnak, Ramgavar, Hınçak İhtilal komitesi, Genç Ermenistanlılar, İttihat ve Halas, Karahaç gibi örgütler arkalarına aldıkları Rus ve Fransız destekleri ile Türk milletini arkadan vurmuş Erkeklerinin cephede olmasından faydalanarak kadın çoluk çocuk demeden katliam yapmıştır.

Bu ülkenin yiğit evlatları Enver, Cemal ve Talat paşaların ortaya koyduğu karalı tavır ile konu çözülmüştür.

Çözümün yolu tehcir olarak değerlendirilmiş ve kesinlikle hiç kimse katledilmemiştir verilen rakamlar uydurma derecesinde hamasidir.

Nihayetinde İmparatorluk dağılmış o baş üzerinde tutulan tebalar Osmanlı devletinden kopmuştur, İmparatorluktan Son özgürlüğünü alan Türk milleti Mustafa Kemal ATATÜRK önderliğinde kurtuluş mücadelesi neticesindede Türk milletinin son devletine milletinin adını vermiştir.

Tarih gösteriyorki öz benliğinden uzaklaşanlar her şeyini kaybeder.

“EY TÜRK TİTRE VE KENDİNE DÖN”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TÜRKLÜK ÖZÜMÜZ

Giriş Yap

Yeni Nesil Medya Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin