EMRAL CÖMERT

MERAL AKŞENERİ ANLAMIYORLAR MI? YOKSA ANLAMAMAZIKTAN MI GELİYORLAR?

Sayın Meral Akşener gerçekten İmamoğlu’nun Cumhurbaşkanı seçilmesini istiyor mu? Kemal Kılıçdaroğlu, Ankara ve İstanbul belediye başkanları yerinde kalacak dedikten sonra, Meral Hanımın bu iki başkanı aday gösterme çabası normal mi? Meral Akşener’in gerçekten niyeti ne?
Sahi bu belediye başkanları çok başarılı oldukları için mi, Akşener bunların başkan olmasını istiyor?
Uluslararası aranda fark yaratacak bir hünerleri mi var?
Kendi illerinde neler yaptılar?
Dünya konjonktüründe hangi fikirleri ses getirdi.
Kentsel dönüşümü kimse ağzına dahi alamsın diyen biri İstanbul’da belediye başkanı olmuş, daha fazlasını hak ediyor demek akılla izah edilebilir mi?
Bu başkanların Ortadoğu politikaları, Rusya Ukrayna savaşındaki durdukları yer, toplumun takdirini topladı da bizim mi haberimiz yok.
Sahi Sayın Yavaş’ın uluslararası bir konuda bir fikrini bilen var mı?
Yavaş ve İmamoğlu Meral Hanım sayesinde etkinliğini artırıyor, hak etmedikleri gücü ellerine geçiriyorlar.
Meral Akşener; Kılıçdaroğlu’nun kazanma şansı yok derken, kendini aday yapmaya çalışıyor ve kazanacağına inanıyordu.
Sayın Cihan Paçacının açıklaması, daha önceki İyi partililerin açıklamaları ve Kılıçdaroğlu’nun İmamoğlu ve Yavaşın adaylığına karşı oluşu Meral Hanıma cesaret veriyordu.
İmamoğlu’nun ceza almasına bu kadar sevinmesi normal bir durum değil. İmamoğlu başkan olsa dahi Meral Hanım bu kadar sevinmez.
Meral Hanımın Büyük Şehir belediye başkanlarının kamuoyu yoklamalarında düşüşe geçmesine paralel onlara desteğini artırması, bana göre kendi adaylık şansını artırma çabasıydı.
Meral Akşener kendi adaylık ümidini yitirdiği zaman masayı terk etti. Ne yazık ki toplum da diğer partiler de Meral Hanımın bu arzusunu anlayamadı veya anlamam azlıktan geldi. Meral Hanım bu treni kaçırdı. Bir sonraki tren bu kadar yakından geçer mi bilinmez.
İyi Parti 2023 Seçimlerine buruk ve büyük kayıpla girecek. Çok parti değiştiren kişilere toplum güvenmez. Meral Hanımın 1. Parti veya 2. Parti hayalinin suya düştüğü kesindir diyor, iyi niyetle ülkemiz için çalışanlara selam ve saygılar sunuyorum.

MERAL AKŞENERİ ANLAMIYORLAR MI? YOKSA ANLAMAMAZIKTAN MI GELİYORLAR?

Giriş Yap

Yeni Nesil Medya Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin