EMRAL CÖMERT

KILIÇDAROĞLU İLE YİNE ECEVİT KRİZİNE SÜRÜKLENECEĞİZ

Sayın Bülent Ecevit iyi niyetli, vatan sevdalısı bir siyasetçi idi. Yaşlı oluşu ve işlere hükmedemeyecek pozisyonda oluşu, kullanılabilir olması, desteklenmesini sağladı. Terörist başı Abdullah Öcalan’ın teslimi ve Ecevit’in başbakan yaptırılması iyi irdelenmeli.
1999 Ecevit Hükümeti dönemde; SEKA’nın devre dışı bırakılması, şeker yasasının çıkarılarak mısır şurubuna % 25 kota verilmesi, tütün yasası ile ülkemizde sigara üretiminin yasaklanması ve devlet bankalarının özelleştirilmesi antlaşması IMF ile yapıldı. Bu kadar aleyhte olan antlaşmaları IMF’den para alabilmek için imzaladı.
Kemal Kılıçdaroğlu, Ecevit’in Başbakan olduğu yaşlarda. Bu gün seçilse 80 yaşında ülkeyi yönetecek. Bu gün dahi birçok olayı algılamakta zorlanırken 79-80 yaşlarında nasıl yönetecek. Kılıçdaroğlu’nun kazanma ihtimali daha düşükken, aday yapılması, küresel güç olan ABD uşaklarının isteği ile mi gerçekleşti?
Bizim görevimiz ülkeye en çok katkı yapanı veya yapacağına inandığımızı seçmektir. Ülkemizin makro düzeyde yapması gerekenlere ve hangi liderin daha iyi yapacağına bakalım.
Dış politikada, Kılıçdaroğlu ile Erdoğan’ı kıyaslayınca Rusya ile Ukrayna arasındaki dengeyi Kılıçdaroğlu’nun kuracağını düşünüyormuşsunuz?
Enerjide Karadeniz gazını bulmak gibi büyük projeleri Kılıçdaroğlu yapabilir mi?
Türk dünyası savunma işbirliğini geliştirdi. Bu konuda Kılıçdaroğlu ne yapar?
Azerbaycan, işgaldeki topraklarını Kılıçdaroğlu iktidarda olsa kurtarabilir miydi?
Deprem bölgelerindeki konutların yapımında bu kadar başarılı olma ihtimali var mı?
Otobanlar, bölünmüş yollar, hasta haneler, havalimanları, üniversiteler hangisini bu oranda yapabilirdi?
Erdoğan İstanbul Belediye başkanı iken Düzce’den su getirdi. KİPTAŞ aracılığı ile doksanların yokluğunda, binlerce konut yaptırdı.
Erdoğan: Ankara-İstanbul arasını 89 dakikaya indirecek demiryolu yapmayı hedefliyor. Ülkeyi teknoloji üstü yapacak çalışmalar hızla devam ediyor. Ankara’da oluşan mühendislik iklimi tüm Ortadoğu’nun kurtuluşu, Türk dünyasını söz sahibi yapacak değerde.
Kılıçdaroğlu’nun seçim bildirgesine bakın. Kin ve nefret dolu insanları tatminden öteye geçmiyor. Geleceğimiz için hayal dahi yok. Türkiyenin dünyada söz sahibi olmasını sağlayacak tek kelime bulamazsınız. AKKILA HAREKET EDEN VE GELECEĞİMİZİ ÖNEMSENEN KİŞİLERİN ASLA DESTEKLEYEMEYECEĞİ BİR BİLDİRGE.
Ülkemiz geleceğini düşünen insanların çoğunlukta olduğu ümidiyle, akılla hareket edip oy vermemiz şart diyor, okurlarıma saygılar sunuyorum.

KILIÇDAROĞLU İLE YİNE ECEVİT KRİZİNE SÜRÜKLENECEĞİZ

Giriş Yap

Yeni Nesil Medya Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin