EMRAL CÖMERT

KANI BOZUKLAR TÜRKLERİ VE MÜSLÜMANLARI AŞAĞILAMAK İÇİN FIRSAT KOLLUYOR

Türkiye asrın en yıkıcı depremini yaşadı. Depremin ilk günlerinde hava şartları çok kötüydü. Elazığ’da Çetin Yıldırım isminde bir iş arkadaşım var. Arıyorum Elâzığ’ı, çocuklarını unutmuş, Malatya’ya depremzedelere yardım ediyor. Adıyaman’a geçememenin ıstırabını yaşıyor. Gazeteciler cemiyeti başkanı Mustafa Doğan’ı arıyorum, Malatya’da yardımda. Sonra 16 kişilik aileyi Elâzığ’a getirtiyor.
Elâzığ’ın köylerinden dahi yardımlar toplanıyor. Malatya’ya yetiştirilmeye çalışılıyor. Elazığ’da fırıncılar gece gündüz ekmek yapıp komşuya yetiştirmeye çalışıyor. Bir önceki Elazığ depreminde Erdal Kaya arkadaşım gömlekle komşulara yardım içim çabalarken, soğuğu hiçe saydı, şimdi iltihaplı eklem romatizması tedavisi görüyor. Elazığ halkı yardımsever. Evini bedava depremzedeye verenler var. 80 bin den fazla insanı misafir eden, iyiliksever bir şehiriz. Basında gündeme gelen sadece artan kiralar. Onu konuşsunlar ne ise, bunu bahane edip insanımıza kin kusan, hakaret eden kansızlar, insanın moralini bozuyor.
Türkiye’nin her yerinde, insanlar var gücü ile yardım yapıyor, vefat edenler için gözyaşı döküyor, elinden gelenin fazlasını yapmaya çalışıyorlar. Tarihte görülmemiş ölçüde parasal yardım yapılıyor. İstanbul’da iş adamı arkadaşlarım ile konuşuyoruz. Yardım eden insanlar öyle yalandan yardım yapmıyor. Devletimiz ve milletimiz seferber olmuş. Dünyada bizim millet kadar başkasının derdiyle dertlenen millet bulmak güç. ABD’de olan afetlerde her kişi kendini ve ailesini kurtarma derdinde. ABD’de halk insanlar için çaba harcamıyor. Ancak görevliler bu konuda görevini yapıyor.
Türklerle ve Müslümanlarla gurur duymamız gerekirken, ülkemizde öz güven yoksunu, gâvur aşığı zavallılar Hristiyanlar ve Yahudiler bize yardım ederken, biz malımızı Müslümanlardan korumaya çalışıyoruz diyecek kadar, küçülüyorlar.
Güney Amerika’da Elektrik kesilince yağmalar başlıyor. İtalya’da arkadaşımızın bavulunu çaldılar, İspanya, Romanya veya diğer ülkeler hangisinde hırsızlık yok. Sahi bu ülkelerde hırsızlık olunca Hristiyan’a hakaret eden geri zekâlı bulabilir misiniz? Bu ülkede Müslümana ve Türk’e hakaret eden, bu kaprisli zavallılar başkasının kızağına mı biniyor, yoksa çok mu kaprisli özgüven yoksunular bilmiyorum. Bildiğim şey, böyle konuşanlar zavallı ve basit insanlar.
Sayıları çok olmasa da, bu ezik insanlar bu kaprislerinden kurtulmalı. Yeni kuşak daha özgüvenli daha geniş bir bakış açısına sahip. Ülkemiz hızla güçleniyor ve gelişiyor. 20 yıl sonra kendi halkını aşağılayan insanların sayısının azalacağı ümidiyle okurlarıma saygılar sunuyorum.

KANI BOZUKLAR TÜRKLERİ VE MÜSLÜMANLARI AŞAĞILAMAK İÇİN FIRSAT KOLLUYOR

Giriş Yap

Yeni Nesil Medya Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin