EMRAL CÖMERT

DÜNYANIN GÖZÜ ERDOĞAN DA

Erdoğan liderliği ile dünyada problemler çözüyor, Türkiye’nin gündemden düşmesini önlüyor. Zaman zaman yanlışlarını eleştir sekte, muhalefet liderleri ile kıyaslayınca sonuna kadar sahip çıkıyoruz.

Kıbrıs’a sahip çıkması, Azerbaycan’ın işgal altındaki topraklarını kurtarması ve bu iki ülke liderinin ve halkının takdirini toplaması tek başına benim Erdoğan’a sahip çıkmam için yeterli. Hele feto tan taslı kansızların Erdoğan’a düşmanlığı, Erdoğan’a desteklerin doğru olduğunun kanıtı.

Ayrıca muhalefet liderlerine, özellikle Erdoğan’ı devireceğiz diyenlere bakın, doğru yoldayız diyeceksiniz.Hele Meral Akşener ile kıyaslamak zaten akıllı adamın iş değil. Nerede bir fetocu varsa Meral Hanımı destekliyor. Vizyon yok, tek adam olma sevdası ile parti içi muhaliflere hakaret etmekten çekinmiyor. Meral Hanımın önceki dönemlerde hain Fetoya methiyeler düzmeleri hatırıma geldikçe Erdoğan’ın farkını anlıyorum. Hele 2 yıl önce Ak Parti seçmenine yani bize hakaretini hiç unutmuyorum. O nedenle iyi partilerin, Meral Hanım ile ilgili yazdıklarıma gücenme hakkı yok.

2020 den bu güne yaşanan sıkıntılara rağmen biz dünya ortalamasının üç katı hızla büyümeye devam ediyoruz. Son zamanlarda Türkiye frene basmamanın dengesizliğini yaşıyor. Bu dengesizlikleri eleştirerek düzeltme yoluna gitmeliyiz. Fakat bu günün muhalefetinin daha iyi iş çıkaracağına inanma hatasına düşmemeliyiz.

AK Parti iyi niyetli, mücadeleci ve ABD öğretilerine tam uymadan yürüyen bir parti. Sıkıntılar yaşansa da hızla büyüyen bir ülkeyiz. Sürekli büyüyen şirkette, kişide sıkıntılar çeker. Yatırım yapan, işlerin kontrolden çıkmasına müsaade etmiyorsa, yatırım yapmayandan daha karlıdır.

Türkiye; Covid 19 ve deprem maliyetlerini şimdi yansıtmaya başladı. Hepimiz kabul etmeliyiz ki Erdoğan’ın liderlik vasfı çok yüksek. Sadece Türkiye’nin değil, Türk dünyasının, İslam Âleminin, hatta Dünyanın kendinden en çok bahsettiren liderlerinin başında geliyor. Türkiye sıkıntılar yaşasa da yatırımlarını durdurmayan, büyüme hızını kesmeyen, asla fren yapmayan bir ülke.

Türkiye tahıl antlaşması ile 30 milyon tonun üzerinde buğdayın Rusya ve Ukrayna’dan ihtiyacı olan ülkelere sevk edilmesini sağladı. Erdoğan samimiyeti ve dengeli davranışı ile kimsenin dışlayamayacağı bir lider. Son seçimlerde seçim ekonomisi uygulayarak dengeleri bozsa da, diğerlerinin kazanması ile liderliğimizi kaybetmemizden daha karlıyız diyor, Türkiye’nin liderliğini önemseyenlere selam ve saygılar sunuyorum.

DÜNYANIN GÖZÜ ERDOĞAN DA

Giriş Yap

Yeni Nesil Medya Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin