EMRAL CÖMERT

BU CHP İNSANI ZORLA KENDİLERİNE MUHALİF YAPAR

Bu günün CHP si gerçekten akıl tutulması yaşıyor. Aklı kısa olanları Erdoğan aleyhtarlığı ile kendi yanlarına çekmeye çalışıyorlar. CHP saçma sapan eleştirileri ile sorgulama yetisi gelişmiş her kişiyi uyandırıyor, kendilerine destek verilmemesi gerektiğini insanların beynine işliyor.
Depremle ilgili sicili bozuk olan CHP konuştukça, insanlar soru sormaya başlıyor.
Yıllardır sizde olan İzmir belediyesi, ne kadar kentsel dönüşüm yaptı?
Türkiye’nin deprem bölgesinde olan İzmir’de deprem olduktan sonra ne yaptınız? Ne yapıyorsunuz?
İmamoğlu kentsel dönüşüm ile ilgili ne yaptı? Seçilmeden önce yapacağını söylediği konutlar nerede?
Hatay’ın şu anki CHP’li büyükşehir belediye başkanı Lütfü Savaş, 2019 da Emek mahallesinde yapılacak kentsel dönüşüm aleyhine miting düzenlemedi mi?
Hatay’da olan depreme ilk yetişmesi gereken Mersin Büyükşehir belediyesi nerede?
2007 de çıkan deprem yönetmenliğinin dünya standartlarında olduğu uzmanlar söylüyor. Bu günün kanunları ile geri kalan zaten belediye yetkisinde. Bu konuda hiçbir belediye tam görev yapmamış. Avcılarda ki tabut evleri dahi kentsel dönüşüme sokmamışız.
Avcılar belediyesi yıllardır, Büyükşehir şimdi CHP de. Hemen işe koyulmalısınız.
İzmir; Sayenizde Türkiye’nin konut stoku en kötü şehri, en büyük köyü oldu Kadife Kale, Güney Amerika’nın arka sokaklarını andırıyor.
CHP İstanbul’daki kentsel dönüşümleri engellemek için az mı çaba harcadı.
Fikir tepe kentsel dönüşümün gecikmesinin ana nedeni CHP muhalefeti değil mi?
Türkiye’de konut yenileme işlerinde en duyarlı siyasinin sayı Erdoğan olduğunu bilmeyen yok.
İstanbul Büyükşehir belediye başkanı olunca KİP TAŞ’la depreme dayanıklı konutlar yapmaya başladı. Başbakan olunca TOKİ’lerle devam etti. Elbette eksik çok, çok daha iyi olmalı. Bu konuda istekli davrananlar eleştirsin. Fakat takoz olanlar safları kandırmak için eleştirince, olaylara bütüncül bakanlar, bu CHP’den bir şey olmaz diyor.
Türkiye deprem bölgesi. Depreme ve tüm doğal afetlere karşı dayanıklı yapılar oluşturmalıyız.
Depremin bu kadar can almasında hükümetler, belediyeler, mühendisler, inşaat işçileri ve menfaat için yanlış yapan bizler, hepimiz suçluyuz. Birilerini suçlayarak bu işten kurtulamayız. Hepimiz bu günü milat kabul edip, suçluları cezalandırarak, eksikliklerimizi gidermeliyiz diyor, depremde ölenlere rahmet, kalanlara sabır diliyorum.

BU CHP İNSANI ZORLA KENDİLERİNE MUHALİF YAPAR

Giriş Yap

Yeni Nesil Medya Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin