EMRAL CÖMERT

 ABD’YE SEMPATİ DUYAN MİLLİ OLAMAZ

Kimse safa yatmasın. Zekâ özürlü olmayan her kişi iyi biliyor ki, 15 Temmuz 2016 darbe girişimini, daha doğrusu iç savaş çıkarma hareketini yaptıran ABD’dir.

Feto şarlatanı Yakutistan’ın yerini haritada gösteremezken orada okul açılıyorsa, bu hareketin ABD güdümünde olduğunu anlamayan saftır. Nitekim Kırgızistan’da 1992 de açılan okulun ABD ye hizmet ettiğini gören Rusya, o okulların kapatılmasını istemişti.

Türkler; imparatorluklar kurmuş, tüm İslam âlemine hamilik yapmış bir millettir. Papalık dururken halifeliğin kaldırılması İslam dünyası için doğru oldu mu? tartışmak gerekir. Halifeliğin en son Türklerde kalması, ekonomik ve askeri gücümüz ile İslam ülkelerin hakkını savunacak, emperyalist ABD’nin, insanları açlığa, sefilliğe, ölüme sürüklemesini önleyebilecek tek ülke Türki’yedir.ABD basınına göre Erdoğan;ABD’nin Ortadoğu planları karşısında en büyük engeldir.

Emperyalist ABD vicdan sahibi olanların sevmeyeceği bir ülkedir. ABD’nin yıllardır PKK ve PYD’yi beslediğine silahlandırdığına şahit oluyoruz. Hedefin Türkiye olduğunu görmeyen yok sanırım. Öğle ise; Feto kansızına ve bu gün Fetoya sempati duyan kansızlara karşı hepimizin dikkatli olması gerekir. Fetoya sempati duyanlara artık hain Feto kadar mesafeli durmalı, organize olmalarına asla müsaade etmemeli, PKK dan daha tehlikeli olduklarını asla aklımızdan çıkarmamalıyız.

Gelinen bu noktada hiçbir Türk vatandaşının Feto hareketine yakın durana, merhamet duyma hakkı yok. 15 Temmuz yaşanmadan önce bu hareketin ABD’nin Türkiye’yi ve İslam âlemini bölme hareketi olduğunu anlamayanlara anlayış gösterile bilinir. Gelinen noktada Fetoya (ABD’ye köle olanlara) nefret duymayana dahi, hoşgörü göstermemeliyiz. 2023 TÜRKİYE CUMHURİYETİNİN KURULUŞUNUN YÜZÜNCÜ YIL DÖNÜMÜNDE DÜNYADA SÖZÜ DİNLENEN BİR ÜKE OLDUK. Ülkemizi iç savaşa sürüklemek isteyenlere tavır koymayan kansızdır.

Organize olan üç kişi, organize olmayan bin kişiden güçlüdür. Bu hain gurubun yine dirsek temasına geçtikleri ile ilgili laflar duyuyorum. Üniversitelerde, askeriyede, adliyede her nerde olursa olsun, bu ilişkileri geliştirmek isteyenlere karşı hayatımız pasına mücadele etmeli, asla taban bulmalarına müsaade etmemeliyiz.

Dünyanın yaşadığı salgın ve Türkiye’nin yaşadığı deprem çok ciddi ekonomik sıkıntılar yarattı. Yaşanan büyük sıkıntıya rağmen Türkiye vatandaşları, iç savaş çıkarmak isteyen hainler karşısında dik duran Erdoğan’ı destekledi. Ülkemiz insanı haine pirim vermez. İnsanımız haine pirim verene oy vermez. Muhalefet liderlerinin Fetoculara karşı gevşek tutumunun, hainlerin palazlanmasına neden olacağını milletimiz görüyor. Sayın Bahçeli’nin tahminler üzerinde oy almasının en büyük nedeni, hainlere karşı tavizsiz duruşudur.

Türkiye’nin; Diyarbakır’da hendeklerin kazılmasına ve 15 Temmuzun kargaşasının ortaya çıkmasına müsaade etmesi, ülkenin ABD oyunları ile çökertilemeyecek derinlikte bir ülke olduğunu göstermiştir. Türk milletinin geleceği parlak, yolu açıktır. Emperyalistlerin dümen suyundan çıkamayan zavallılar ne derse desinler, dünyaya yön veren bir ülke olacağız diyor, özgüven içinde geleceğe yürüyenlere saygılar sunuyorum.

 ABD’YE SEMPATİ DUYAN MİLLİ OLAMAZ

Giriş Yap

Yeni Nesil Medya Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin